Зараз гарні умови для покупки нерухомості в цілому, а от на рахунок покупки земельних ділянок, експерти не такі впевнені. Знавці ринку нерухомості радять правильно оцінити всі ризики і вибрати оптимальне рішення. На жаль, таке під силу тільки професіоналам.

Експерти впевнені, що для інвестицій у земельні участки необхідно бути професійним інвестором, який розуміє заміський ринок. Тим більше, що земельні ділянки унікальні так само як і унікальні райони та сільські округи.

Якщо ж ви все ж наважуєтеся на купівлю земельної ділянки, то експерти радять купувати землю там, де має розпочатися будівництво або вже будується котеджне селище. В такому випадку, можна навіть на перепродажі виграти 20 відсотків річних.

Тут необхідно розуміти, що це довгострокова інвестиція. Будівництво котеджного селища може розтягнуться до трьох років. Але якщо забудовники необов’язкові, то інвестиції можуть просто «зависнути» на 5-10 років.

Ще один вигідний варіант. Необхідно купити ділянку, збудувати на ньому житло і потім перепродати. При цьому варто розуміти, що собівартість будівництва може бути дорожче ніж у забудовника. Тому необхідно врахувати всі «за» і «проти».

Експерти вважають, що ціни на земельні ділянки ростуть не так стрімко, як ціни на автомобілі та техніку. Цілком можливо, що ціни почнуть зростати в наступному році через підвищення цін на будматеріали.