У недалекому минулому здійснити поняття «басейн в будинку» було б дуже складно. Але сьогодні – це простіше простого, як ніби побудувати камін в будинку. Головне — розрахувати геофізичні умови і погодні показники на власній ділянці. Потрібно знати, що басейн, який планується збудувати у дворі будинку або при сауні, буде значимо відрізнятися від інших.

Перше, з чого потрібно стартувати — це з проекту. Незалежно від розміру новобудови, обов’язково потрібен точний і професійний розрахунок.

Потрібно побудувати басейн саме так, щоб трубопровід в ньому виконував 2 функції: подача води в басейн і подальша її викачування. Для трубопроводу потрібно вибрати тільки якісні труби, адже ваш басейн повинен прослужити вам довгі роки, а не пару місяців. Поставтеся до цього питання досить серйозно.

Гідроізоляція внутрішнього водойми — найскладніше в будівництві проекту. Для кращого результату, найміть відповідних фахівців, які побудували вже не один басейн.

Побудували басейн — нанесіть мозаїку. Її внутрішня обробка повинна вписуватися в інтер’єр вашого будинку і ділянки. Нанести мозаїку можна за допомогою водостійкого клею. Застосувавши фантазію, можна добряче поекспериментувати з загальним малюнком.