Багато хочуть жити в своєму будинку. Для цього купуються заміські ділянки, на яких надалі і будуються будинки. Є декілька варіантів придбання ділянки: з вже готовим будинком, без будинку але з проведеними комунікаціями, без дому і без комунікацій. Останній варіант є найбільш ризикованим. Ділянка без підведених комунікацій практично не представляє особливої цінності. Вода, газ, каналізація, електрика — практично головна цінність ділянки.

Часто трапляється так, що забудовник, обіцяючи провести всі комунікації, так і не виконує своїх зобов’язань. Щоб забезпечити собі комфортне майбутнє на купленій ділянці, фахівці радять завжди підписувати договір, в якому обов’язково повинно прописуватися зобов’язання забудовника або власника на проведення комунікацій. Якщо забудовник не готовий підписати такий договір, то варто подумати про пошук іншої ділянки, так як компанія не може гарантувати дотримання інтересів покупця. Також повинні насторожити і прострочені, не оформлені техумови на ділянку.

Останнім часом все частіше не тільки покупці, але і самі забудовники воліють підписувати договір на проведення комунікацій. Це говорить про чесність компаній-забудовників, яким варто довіряти. Таке положення справ обумовлене тим, що компанії розуміють: вартість ділянки без комунікацій в 2-4 рази нижче. Гарантія проведення комунікацій — це гарантія успішні продажів.