Каміни, крім своєї основної функції, тобто зігрівання житла, володіють і іншими дуже корисними якостями. Його роль під час приготування нами своїх улюблених страв не можна недооцінювати. Саме тому в сучасних камінах вмонтовано пристрій для гриля і барбекю.

Крім того, каміни чудово справляється з багатьма завданнями, наприклад, коли вам треба підігріти воду в будинку. Останнім часом випускають особливі каміни, у яких задня стінка топки сконструйована з двох шарів і великий проходить труби з водою посередині. З усіх боків, крім передньої, топка терлоизолирована міцним спеціальним матеріалом, мета якого уникнути втрати тепла назовні. Даний камін можна підключити до системи центрального домашнього опалення.

Не великий камін, у якого потужність становить 14 кВт, може підігріти повітря, об’ємом 550 куб. м.
Не останню роль при виборі каміна відіграє його ціна. Безумовно, це дороге задоволення. Але не забувайте, що купуєте камін на десятки років, від надійності якого залежить і ваше здоров’я і життя. Все, що дешево – ніколи хорошим не буває. Обов’язково при складанні каміна запросіть відповідних фахівців, і ваш камін буде служити вам довгі роки.