Купуємо одноповерховий будинок з перспективою на майбутнє

0
4

Якщо ви живете в одноповерховому будинку і плануєте добудувати другий поверх, то слід зважити всі за і проти. Це так само стосується тих людей, які збираються купити дім з одним поверхом, щоб у майбутньому добудувати ще один рівень. Запам’ятайте, що треба себе підстрахувати не тільки з боку майбутнього будівництва, але ще з юридичної сторони. Всі перепланування і перебудови повинні бути узаконені.

Якщо ви все-таки зважилися на додатковий поверх, то зверніть увагу на деякі моменти. В першу чергу другий поверх буде давати додаткове навантаження на фундамент і стіни. Тому, необхідно ретельно провести технічну експертизу. Фахівці повинні перевірити міцність несучих елементів, самого фундаменту, всіх комунікацій і горищного перекриття.

Експертиза покаже вам, який варіант необхідно вибрати: відразу будівництво другого поверху або з початку треба зміцнити фундамент і стіни, а потім вже надбудовувати.

Якщо будинок має міцний фундамент, кам’яні або цегляні стіни, то спорудження додаткового поверху не складе великих труднощів. В іншому випадку, доведеться робити повну реконструкцію будинку. Так само існує ще варіант установки другого рівня за допомогою полегшених каркасних конструкцій або ж споруда поверху мансардного типу.

Якщо ви зібралися купити одноповерховий будинок і думаєте, що в майбутньому ваша сім’я стане більше, то без спорудження другого поверху вам не обійтися. Тому не пошкодуйте коштів на проведення технічної експертизи майбутньої покупки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here