Квартири на золотій середині – найбільш вдалі і легко продаються. Досить легко можна спуститися вниз або піднятися вгору за поломки ліфта. Вікна заграждать вже немає необхідності. Чутність вулиці вже не така як на 1-2 поверхах.

Квартири на верхніх поверхах (8-10) зазвичай любить молодь. Поломка ліфта лише покращує здоров’я, чутність вулиця дуже низька, з вікон прекрасний вид.

До 16-го поверху в квартирі проблемою може стати поломка ліфта. Вихлопних газів вже не чути, зате якщо поруч промислове підприємство, то запах з труб може відчуватися. Вже проявляється вібрація, що не зовсім сприяє нормальному стану організму.

Вище 16-го поверху ще навіть не межа сучасних будинків. Основні проблеми – це можливість пожеж (важко дістатися пожежним) і поломка ліфта. Та й вікна помити самостійно буде проблематично (доведеться наймати фахівців). Зате в «плюсах» чудовий краєвид, свіже повітря. Крім того, зараз даху сучасних будинків обладнають під місця відпочинку.

Зараз будинки будуються, враховуючи всі сучасні норми. В основному багатьох проблем як на перших поверхах, так і на останньому швидше всього може і не бути. Тому вибір поверху залишається за покупцем.

На якому поверсі краще купувати квартиру. Частина 1