Громадське об’єднання «Відтворення садів і скверів» за підтримки Адміністрації Московського району оголошує про старт Конкурсу «ДИТЯЧИЙ ДВІР», в результаті якого в Московському районі будуть обрані території дитячих садів і шкіл для проведення комплексного благоустрою.

Щоб стати учасником Конкурсу, необхідно заповнити заявку на участь та отримати можливість перетворити світ навколо себе! Партнер проекту – компанія «Артіс Дитяче харчування». Це вже другий конкурсний відбір територій для подальшого благоустрою, який проводить громадське об’єднання «Відтворення садів і скверів».

Попередній конкурс носив назву «Народний двір». На нього в жовтні 2010 р. надійшло понад 30 заявок, в результаті облаштовані два двори в Московському і Приморському районах загальною площею понад 13 000 кв. м. Конкурс «Дитячий двір-2012» покликаний перетворити території для підростаючого покоління петербуржців.

«Важливо, що оточує дитину в момент його росту і формування особистості, — розповідає один із засновників об’єднання, президент Холдингу RBI Едуард Тиктинский, — оскільки саме це багато в чому і визначає майбутнє світогляд, закладає основи дбайливого ставлення до навколишнього світу, вчить пізнавати і міркувати». Прийом заявок на конкурс триватиме до 14 травня, переможець буде визначений до кінця травня, а оновлені дитячі двори будуть зустрічати юних городян вже в цьому 2012 р.

Адміністрація Московського району, уже бачила діяльність громадського об’єднання по Конкурсу «Народний двір», із задоволенням підтримала нову ініціативу. «У минулому році ми співпрацювали з «Відтворенням садів і скверів» з благоустрою двору на Пулковському шосе, 34, — каже Павло Зеленков, голова МО «Зоряне». – В результаті жителі отримали комфортабельний двір. Переконаний, дитячі та шкільні території після благоустрою будуть ще більше радувати око. Зі свого боку я рекомендую керівникам шкільних та дошкільних закладів нашого округу активно включатися в участь у Конкурсі, адже це реальний шанс перетворити територію, давши нові можливості нашим головним городянам — дітям».

Відбір переможців буде проходити в два етапи. Спочатку всі заявки, що надійшли до 14 травня організаторам (їх потрібно направляти за адресою: [email protected]b.ru з поміткою «Дитячий двір»), будуть розглянуті і визначені фіналісти, які потім на відкритому засіданні журі будуть представляти і захищати необхідність саме благоустрою своєї території.

«Ми вже більше 10 років займаємося поставками продуктів харчування в дитячі садки і розуміємо, наскільки важливо забезпечити відповідну якість того, що оточує наших дітей, — говорить представник партнера проекту, генеральний директор компанії «Артіс Дитяче харчування» Олексій Медведєв. – Впевнений, керівників шкіл та дитячих садків, які проявлять свою професійну та громадянську відповідальність, подавши заявку на участь, буде багато, адже всі ми знаємо, наскільки це небайдужі і щиро люблять свою роботу люди».

Серед критеріїв відбору фіналістів: розмір території та необхідність її благоустрою, а також оригінальність подання її майбутнього вигляду авторами заявки. Одне із завдань громадського об’єднання «Відтворення садів і скверів», створеного у квітні 2010 р., — створення нового простору міського середовища, і території шкіл та дитячих садків – її невід’ємна складова.

Джерело: allrealties.ru