Попереду ще пару тижнів літа і пропонуємо провести романтичні вихідні в одному з найкрасивішому місті в світі – в Санкт-Петербурзі. Можна гуляти по відкритим небом, можна милуватися розведенням мостів, можна відвідати багато цікавих місць. З милим, звичайно, і рай у курені, але, все-таки краще після романтичної прогулянки повернуться в затишну квартиру. Пропонуємо кілька варіантів, які підійдуть для оренди.

Варіант 1. Квартира з виходом на дах.

Дахи Петербурга давно стали визначною пам’яткою міста. Раніше руфери нелегально проводили свої фотосесії на дахах, але тепер тут проводять екскурсійні прогулянки. Вечірній Петербург заворожує. Особливо, якщо на нього дивитися з висоти. Тому романтичний варіант – це оренда такої квартири.

Підійде район між каналом Грибоєдова і Фонтанки. З вікон можна побачити Александрійський театр.

Самые романтичные квартиры Петербурга-1

Варіант 2. Квартира з видом на сад Академії мистецтв

Також підійде квартира з видом на сад Академії мистецтв. Можна насолоджуватися видом Висильевского острова. Крім того, звідси можна швидко дістатися і до центру, і до Фінської затоки.

Ну краще всього сказати словами поета Саші Чорного:

«Василівський острів прекрасний, як жаба в манжетах. Звідси, з балконца, омитий потоками сонця, він веселий, і брудна, і ясний, як старий маркер. Над ним поглиблена просинь кличе, і співає, і тремтить Задумливо осінь останні листя желтит».

Самые романтичные квартиры Петербурга-2

Варіант 3. Просторі апартаменти

Можна орендувати простору квартиру, якщо ви збираєтеся провести вихідні в Північній столиці не тільки удвох. Відмінний варіант для двох пар або пар з дітьми.

Самые романтичные квартиры Петербурга-3

Варіант 4. Яхта

Ще один прекрасний варіант – це провести романтичні дні на воді. Не біда, якщо яхти немає – її можна орендувати. Незважаючи на те, що на річці Нева існують пробки, але це не привід відмовлятися від задоволення.

Самые романтичные квартиры Петербурга-4