Перед купівлею квартири ми досить часто замислюємося про кількість кімнат майбутнього мешканця. З одного боку, від цього залежить ціна квартири, з іншого – бажання жити з комфортом нікуди не пропало. Придбання однокімнатної квартири має ряд переваг, які ми опишемо докладніше.

Перше ж перевага однокімнатної квартири – ціна, яка може змінюватись в залежності від району міста, в якому ви цю квартиру купуєте. У великому місті досить часто можна знайти недороге житло, якщо воно знаходиться далеченько від центральної частини.

Є варіанти і з різною площею і плануванням плануванням квартир, які дозволять, в залежності від ваших потреб, знайти квартиру з досить великою кімнатою, або, навпаки, з великою кухнею і санвузлом.

Істотний плюс і в оплаті за комунальні послуги, так як якщо жити ви будете не один, то і розбивати оплату за послуги ЖКГ можна буде на кількох людей. Припустимо ви живете удвох з дружиною, обидва працюєте, то і платити зможете разом.

Правда, якщо в вашої молодої сім’ї з’являться діти, то є сенс подумати про зміну квартири на, як мінімум, двокімнатну. І тут таки є позитивна сторона – однокімнатні квартири завжди користуються попитом, тому продати/обміняти її буде нескладно.