У Петербурзі розпочав роботу Перше міжнародне співтовариство ріелторів. Це професійне об’єднання, в яке входять приватні підприємці, що працюють на ринку нерухомості. Експерти відзначають, що створення такої організації — прямий шлях до цивілізації ринку, де все законно, де враховуються інтереси всіх учасників угоди.

Сьогодні свої саморегулівні організації мають практично всі учасники ринку нерухомості — будівельники, проектувальники, енергетики, виробники будматеріалів. Ріелтори до останнього часу залишалися в стороні від цих процесів. Однак той факт, що ріелторські агентства мають свою асоціацію, а от приватні ріелтори, які займають свою нішу, і чиї послуги досить затребувані на ринку, такої підтримки не мали, змусив замислитися про створення нового професійного об’єднання.

Експерти відзначають, що створення некомерційного партнерства міжнародного співтовариства ріелторів, а в перспективі і першого СРО ріелторів — прямий шлях до цивілізації ринку, де все законно, де враховуються інтереси всіх учасників угоди. За словами генерального директора некомерційного партнерства «Перше міжнародне співтовариство ріелторів» Віолетти Басіной, традиційний підхід до ведення справ в сфері нерухомості довів свою неспроможність: численні порушення, відсутність елементарної безпеки учасників угоди, невиправдане завищення цін, ніяких гарантій. «Перше міжнародне співтовариство ріелторів» — сучасна організація, що кидає виклик поточному стану справ, гідна альтернатива агентствам. У нас принципово новий підхід до операцій з нерухомістю — вся діяльність організації орієнтована на законність, ми забезпечуємо безпеку учасників угоди і прагнемо змінити ситуацію на ринку нерухомості в кращу сторону», — заявила вона.

При цьому варто відзначити, що в «Перше міжнародне співтовариство ріелторів» входять виключно вільні ріелтори: жодних посередників, агентств та інших акул капіталізму. Своїм членам некомерційне партнерство надає юридичну підтримку та надійний захист. Для цього співтовариство, що об’єднує професійних ріелторів, створює свій компенсаційний фонд, вводить обов’язкове страхування своїх членів. Крім цього, участь у професійному співтоваристві ріелторів передбачає і допомогу у введенні бізнесу. Приватним підприємцям буде надано допомогу в укладанні ексклюзивних договорів із забудовниками та банками, в їх розпорядженні надається мережа зручних офісів в крокової доступності від метро, вивірена система документів, допомога в оформленні статусу ІП.

Представники некомерційного партнерства кажуть, що метою створення цієї професійної організації є бажання довести, що легальний самостійний бізнес на ринку нерухомості можливий і для приватного агента. Ставши членом спільноти, рієлтору не треба більше буде «сидіти в тіні», віддаючи чесно зароблені гроші агентству. Зате можна спокійно і відкрито стати індивідуальним підприємцем і займатися просуванням свого бізнесу. При цьому у ріелтора буде офіційний статус, «біла» зарплата, медична страховка, відрахування в пенсійний фонд, можливість брати кредити. Експерти відзначають, що членство в некомерційному партнерстві можна порівняти зі своєрідним «знаком якості», що підтверджує професіоналізм ріелтора. Не дивно, що переваги нової організації вже оцінили багато професіоналів ринку нерухомості – кількість членів НП «Перше міжнародне співтовариство ріелторів» зростає з кожним днем.

Джерело: allrealties.ru