Горілчаний продукт – класика серед російських алкогольних напоїв

У 1430 році Ісідором, ченцем Чудова монастиря, був створений новий напій з вмістом алкоголю — горілка. За рецептурою, вона є міцним спиртним напоєм, що складається з води та етилового спирту. Різні види напою іноді включають в себе добавки з спецій, різних ягідних і фруктових домішок. З 1982 року за СРСР було закріплено право одноосібного виробництва російської горілки і реклами цього бренду на ринку всього світу.

Чим відрізняється російська класична горілка від інших видів? Головною сировиною для виготовлення є жито чи пшениця. Завдяки цим злакам, цей алкоголь має непередаваний смак і відсутність похмільного синдрому. Не так давно, в класичне сировину для виготовлення горілчаного пиття вписалося кедрове сировину, що подарувало нову смакову лінію: смоляні кедрові горішки, тайговий аромат. Великим попитом користуються старші горілчаного виробництва: класика горілок Гжелка (мембранна технологія), брендовий Столична (кислородосодержащая, з цукровим сиропом), найвідоміша марка Парламент (очищення молоком), не менш відомий Витік (наявність аскорбінової кислоти).

Порівняно недавню появу на алкогольному ринку горілочки Марка Кауфмана справило великий фурор. Цей молодий продукт був визнаний аудиторією шанувальників і став логотипом розкішного стилю і авторитетності. Kauffman Private Collection демонструє напій майбутнього, ламаючи деякі вікові стереотипи в традиційному виготовленні споконвічно російського продукту.

Інтернет-магазин Алколавка надає можливість купити горілку з традиційними російськими рецептурами, найвищої якості. Тільки у нас досить широка лінійка якісної горілчаної продукції на будь-який смак.