Таунхаус — це поєднання заміського будинку і квартири. Це являє собою комплекс малоповерхових котеджів обов’язково з окремими входами, які в свою чергу поєднані бічними стінками і мають у своєму наявності власні земельні ділянки розміром 1-4 сотки.

Кожен будинок являє собою крім житлової площі (близько 150-300 кв. метрів) і особистий гараж та визначене місце для паркування авто. У багатьох випадках в таунхаусах використовують акцентовану вертикальне планування. Кухня, вітальня, підсобні та технічні приміщення найчастіше розміщені на першому поверсі. На другому часто спальні, робочі кабінети та дитячі. Окремі санвузли висвітлені на всіх рівнях.

Квартира в таунхаусі ідеально підійде людям, які бажають уникнути мегаполісної маси, але не бажаючи купувати будинок за містом. Це комфортабельне, зручне і економічне житло для людей ближче до високого класу.
Собівартість будівництва буде завжди залежати від кількості «землі». Крім економії саме за рахунок землі, так само суттєво скорочуються витрати на комунікації. Найважливіше, що потрібно значно менше будматеріалів (наприклад, завдяки спільним стін).