Що треба знати при купівлі таунхаусі

Что надо знать при покупке таунхаусе
Що потрібно знати при купівлі таунхауса.
Також хочемо порекомендувати почитати – Про що потрібно знати, купуючи таунхаус? http://4da.org.ua/pro-shho-potribno-znaty-kupuyuchy-taunhaus.html
Невеликі двоповерхові будиночки заповнили околиці багатьох міст. Це так звані таунхауси, мода на які прийшла з Європи. Житло подібного класу дозволяє за невисоку вартість одержати майже особняк.
І якщо вас зацікавили такі будинки, то легко можна купити будинок на новій ризі. Є кілька нюансів, які буде корисно кожному новосела.
Для початку забудьте про звичайному заміському будинку. Якщо ви захотіли купити котедж на новоризькому шосе, то вас злегка здивує розташування кімнат. Сучасні таунхауси реалізуються в вертикального планування, коли не першому поверсі — кухонний простір і вітальня, а нагорі перебувають санвузли та спальні. Виходить якась секція, яка з’єднана з сусідньою квартирою, в результаті вибудовується цілий комплекс, власне, і називається таунхаусом. Класичний варіант будівництва — двоповерховий або в три рівня, але зустрічаються деякі різновиди з підвищеною поверховістю. Вся принадність таунхауса в тому, що за вартість звичайної квартири ви отримуєте окремий вхід і прибудинкова ділянка в 1 – 3 сотки. На першому або цокольному поверсі розташований особистий гараж.
Так як цей вид житла порівняно новий, не всі підрядники вміють будувати таунхауси якісно. Вибирайте ту компанію, яка вже змогла реалізувати кілька проектів. Зазвичай забудова відбувається комплексно, цілими заміськими селищами. Якщо ви вибрали такий будинок, то не забудьте про його транспортної доступності. Європейські будинки подібного класу — це ідеальний варіант для молодих сімей, для яких покупка заміського котеджу була б підйомною. Плюс до всього, якщо ви живете в таун – хаусі, діти зможуть грати поруч з будинком, за ним легше стежити, чого не скажеш про дворах у багатоповерхових мікрорайонах, де не так безпечно.
Часто серед покупців таунхаусів зустрічаються і літні пари. Як правило, людям у віці хочеться бути ближче до природи, виїхати з центру галасливого мегаполісу і насолоджуватися заміським комфортом. Вибір житла як таунхаус — це компроміс між звичайного міською квартирою і великою садибою, за якої досить складно доглядати. Містити таунхаус і простіше, і значно дешевше. Підпишіться на наш канал в Яндекс.