Перед покупкою будь доводиться аналізувати всі пропозиції від покупців. Поступово коло пошуку звужується і ми готові здійснити операцію. Що ж впливає на вартість нерухомості? Трохи розбираючись в ситуації на ринку, можна заощадити час на пошуки необхідної площі для житла або для бізнесу.

В першу чергу на вартість впливає район, де знаходиться сама нерухомість. Чим ближче до центру – тим дорожче. Це відноситься до офісних приміщень. Житлові квартири будуть дорожче в місцях, де немає жвавій магістралі, знаходяться різні місця відпочинку або парки, а так само де низький відсоток злочинності.

Наступним факторів, що впливає на вартість, є рік побудови. Оптимально коли будівлі від 3 до 10 років. Старі будинки складніше переобладнати, наприклад поставити охоронну сигналізацію.

Серед ще важливих чинників – тип матеріалу. Найдорожчі будинки з цегли, моноліту або каменю. Панельні будинки вже мають меншу ціну.

Ще можна назвати такий фактор як внутрішньобудинкове і прибудинкову простір. Як ви думаєте, де буде більше ціна у двох однакових будинків, але в одному в дворі є дитячий майданчик, пультова охорона, а ще й горщики з живими квітами на підвіконнях?

І останнім факторів впливає на ціну назвемо інтер’єр приміщення і наявність ремонту. Хоча тут можна буде заперечувати той факт, що зазвичай нові господарі хочуть зробити все по новому. Але тут необхідно врахувати ціну майбутніх будівельних робіт.