Що впливає на вартість нерухомості

0
3

Перед покупкою будь доводиться аналізувати всі пропозиції від покупців. Поступово коло пошуку звужується і ми готові здійснити операцію. Що ж впливає на вартість нерухомості? Трохи розбираючись в ситуації на ринку, можна заощадити час на пошуки необхідної площі для житла або для бізнесу.

В першу чергу на вартість впливає район, де знаходиться сама нерухомість. Чим ближче до центру – тим дорожче. Це відноситься до офісних приміщень. Житлові квартири будуть дорожче в місцях, де немає жвавій магістралі, знаходяться різні місця відпочинку або парки, а так само де низький відсоток злочинності.

Наступним факторів, що впливає на вартість, є рік побудови. Оптимально коли будівлі від 3 до 10 років. Старі будинки складніше переобладнати, наприклад поставити охоронну сигналізацію.

Серед ще важливих чинників – тип матеріалу. Найдорожчі будинки з цегли, моноліту або каменю. Панельні будинки вже мають меншу ціну.

Ще можна назвати такий фактор як внутрішньобудинкове і прибудинкову простір. Як ви думаєте, де буде більше ціна у двох однакових будинків, але в одному в дворі є дитячий майданчик, пультова охорона, а ще й горщики з живими квітами на підвіконнях?

І останнім факторів впливає на ціну назвемо інтер’єр приміщення і наявність ремонту. Хоча тут можна буде заперечувати той факт, що зазвичай нові господарі хочуть зробити все по новому. Але тут необхідно врахувати ціну майбутніх будівельних робіт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here