Ціни ростуть, та торгові площі — не виняток. Консалтингова компанія Russian Research Group (RRG) провела дослідження, результатами якого стали конкретні цифри, що відображають підвищення орендної ставки на торговельні площі в Москві і за її межами.

Всього за місяць з червня по липень ставка піднялася на 9%, склавши 1663 долара за кв. м. в рік в Москві. За межами Садового кільця ця цифра дещо нижча — 6%, у підсумку середня ціна – 805 доларів за кв. м. в рік. Взагалі в липні 2011 року на ринок було введено 506 об’єктів, які склали 230 тис. кв. м. При цьому 62 об’єкти з них знаходяться всередині Садового кільця.

Варто відзначити, що обсяг пропозиції в Москві за кількістю за місяць знизився на 18%, а загальної площі — вже на 36%. За Садовим кільцем відсоток досяг позначки 19% за кількістю і 12% загальної площі.

На кінець червня ситуація з торговими площами налічувала 7,65 млн. кв. м. в якісних торгових центрах. Загальний приріст за перше півріччя складе 180 тис. кв. м.

Ставки неухильно ростуть: за рік в Москві ціна за кв. м. торгової площі підвищилася на 23% і за межами Садового кільця на 26%.