На жаль, не всі пропозиції на ринку нерухомості виявляються успішними. Для таких аутсайдерів і було введено поняття «неліквід». Дуже часто в цю категорію потрапляє заміська нерухомість, а пояснень даній ситуації існує кілька.

Перша причина неліквідності заміських будівель очевидна – віддаленість від мегаполісів, що вимагає постійних транспортних витрат, і це на додаток до початку вищим цінами на житло поза меж міста. Крім того, оформлення покупки займає більше часу, так як до заміського житла виставляється більше технічних вимог. Часто під час зведення чудового котеджного містечка забудовники не дбають про його майбутніх мешканців, забуваючи підвести важливі об’єкти інфраструктури. Нарешті, справжнім бичем для бажаючих жити за містом стають ті ж забудовники. Їх махінації починаються з юридичних (порушення земельного кодексу) і закінчуються низькою якістю самих будівель. Таким чином, покупцям слід більше довідатися про девелопера і його діловій репутації.

Забудовникам завжди варто пам’ятати, що неліквід – поняття відносне. Завдяки деяким змінам у підході до продажу, будь-яке житло зможе позбутися від цього обтяжливого статусу.