Заощадження можна зберігати де завгодно. Можна покласти під відсотки в банк, можна купити цінні папери чи дорогоцінні метали. Ми ж пропонуємо вкласти гроші в нерухомість. Є ринок первинного житла і вторинного, заміська нерухомість. Куди вигідніше вкладати гроші?

Новобудови приваблюють своєю порівняно низькою ціною. Вартість обумовлена тим, що пропонуються малі площі, а так само ринок постійно наповнюється новими пропозиціями. Новобудови можна розглядати як хороший варіант короткострокового капіталовкладення.

Більш стабільний вторинний ринок житла, особливо це стосується районів, де нові будинки будувати поки не збираються.

Дуже хороший варіант – це комерційна нерухомість. Крім того, що гроші будуть вкладені, є ще варіант одержання прибутку з оренди.

Заміська нерухомість буде постійно у високому ціновому діапазоні. Особливо райони, де розвинена транспортна мережа, є аптеки, лікарні, школи. Тому дачні ділянки коштують набагато менше, ніж в упорядкованих населених пунктах.

Можна розглянути варіант покупки земельної ділянки для подальшого індивідуального будівництва. Аналітики вважають, що собівартість збудованого будинку в два рази нижче ринкової вартості самого об’єкта.

Якщо розглядати заміські ділянки, то можна прийти до висновку, що кількість населених пунктів створюватися не будуть, а ті що є, розширюються повільними темпами. Отже, кількість заміських ділянок буде ставати все менше, а ціна на них буде тільки рости.

За статистикою в Росії населення живе в основному в містах (80%), а от у західних країнах це співвідношення зовсім навпаки – тільки 20% зосереджено в мегаполісах. Так що в майбутньому є великі перспективи зростання індивідуального будівництва.

Крім переваг капіталовкладення в нерухомість є ще і недоліки. Дохід може залежить від безлічі факторів, тим більше в період нестабільності економіки є високі ризики. Але незважаючи на все це, ринок нерухомості буде завжди затребуваний.