Практично всі страхові фірми пропонують послугу по страхуванню житла. Але люди не сильно поспішають в чергу за даною послугою. Звертаються лише ті, хто всерйоз побоюється за свою нерухомість (все-таки біля вулкана або на березі річки зі страховкою надійніше), також ті, у кого немає вибору: наприклад, без страховки іпотечний кредит не дадуть.
Здебільшого наші співвітчизники звикли сподіватися на авось і вважають, що страхування житла вигідно самим страховикам. Але страхування для того і існує, щоб потім, якщо станеться нещасний випадок, не кусати собі лікті.

Так які ж існують страховки, для чого потрібно укладати угоду зі страховиками і що якісь деталі важливо знати, щоб зробити страховку нерухомості максимально вигідною.

Вартість страховки на вашу нерухомість залежить від того, з яких будматеріалів побудовано житло. Враховується пожежонебезпека матеріалів, з яких побудований будинок. Тому економія на будматеріалах може принести втрати на ціну страховки вашого житла.

Під час дії страхового поліса можна внести зміни у його умови. Наприклад, у будинку, в якому ви живете, з’явився консьєрж, чого раніше не було, або ви додатково встановили охоронну або пожежну сигналізацію на будинок. Завдяки цьому в страховій компанії можуть знизити вартість страхового поліса на ваше житло.