Види кухонних меблів

Виды кухонной мебели
Грамотно розставлені меблі та техніка – визначальний фактор зручності і комфорту не тільки для господині, але і для всіх членів сім’ї. Грамотне розташування необхідних предметів меблів, кухонного начиння, побутової техніки впливає на психічний стан, настрій людей.
Також хочемо порекомендувати почитати – Виды кухонной мебели http://rielt.in.ua/vidy-kuhonnoj-mebeli/
Як розставити кухонні меблі, вирішувати виключно Вам.
Найпоширеніші види – це лінійні і кутові кухні. Лінійні кухні ПОКЛИК добре використовувати в невеликому кухонному приміщенні. Але такий вид меблів, на жаль, не завжди зручний, оскільки господиням дуже часто не вистачає робочої поверхні такої кухні. В цьому випадку можна використовувати дворядне розташування меблів. Такий варіант відмінно підійде для прохідних приміщень. Мийку і плиту краще всього розташувати на одній лінії, а холодильник – на іншій. Тим самим Ви збережете робочий трикутник і отримаєте досить велику робочу поверхню.
А ось кутові кухні дозволяють більш раціонально використовувати простір. В одному кутку, уздовж суміжних стін, Ви зможете розташувати меблеві модулі і всю техніку, а в іншому кутку як раз залишиться достатньо місця для обідньої зони. Варто зауважити, що не в будь-якій квартирі можна розташувати кутову кухню. Наприклад, якщо одна із суміжних стін Вашої кухні менше 900 мм, кутове розміщення кухонних меблів просто недоцільно. Також кутового розміщення перешкоджають виступи, комунікації, труби.
Для великих кухонь ідеальним варіантом може стати острівна кухня. У цьому випадку робочий підстава знаходиться в центрі, а з боків – стіл і холодильник. Цей тип планування найчастіше ґрунтується на U – подібному типі кухні з доповненням ще однієї робочої зони в центрі. Острівний тип планування можна використовувати і при не дуже великому кухонному приміщенні, але тоді необхідно буде використовувати якісь нестандартні рішення.
Полуостровную кухню облаштовують наступним чином: основою може послужити як кутова, так і лінійна кухня, до яких додається одна або ж кілька виступаючих робочих поверхонь, які відділятимуть обідню або зону відпочинку від робочої зони.
Якщо площа Вашої кухні не дуже велика, не засмучуйтеся. Адже і маленьку кухню можна облаштувати, зробити місцем приємного проведення часу і відпочинку.
Як оформити кухню в стилі «прованс».
Копіювання інформації з сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
І ми покажемо актуальні ціни, а також дилерів, які працюють у вашому регіоні.