Нарешті прийшов той час, коли вам захотілося повністю перетворити свою квартиру. Сміття, бруд, багато пилу – це все на час приживеться у ваших кімнатах. З часом квартира то зміниться, так що турбуватися зовсім не потрібно! Отже, ви вже вирішили, що бажаєте зробити? Так? Ну, тоді можна приступити до дуже приємному і найлегшого для багатьох заняття – це трощити і ламати, здирати і відклеювати.

В даному матеріалі nedvizhimostrossia.wordpress.com постарається підказати вам або порадити, як найкраще всього у ванній кімнаті старої квартири зробити ремонт. Даний джерело розповість, кого з майстрів потрібно запросити, за чим потрібно стежити і що краще взагалі купувати.

З самого початку складіть план-дизайн самі або з майстром, де ви точно вирішіть, де буде стояти туалет і раковина, як будете залагоджувати плитку, і якого кольору вона буде. Якщо ванна у вас велика, то краще здійміть маленькі бордюрчики або зробіть сходинки. Коли всі ескізи зроблені, приступайте до улюбленої і легкої операції — відбивання і крах плитки від стінок. Якщо грошей на ремонт у вас достатньо, то для цього заняття краще запросити майстра. Крушити і ламати вміють всі, але тільки, як це вони зроблять –зовсім інше питання.