Як прикрасити ялинку в квартирі

Как украсить елку в квартире
Красива ошатна ялинка – головний символ Нового року, який створює настрій і дарує атмосферу чарівництва дорослим і дітям.
Також хочемо порекомендувати почитати – Як стильно прикрасити ялинку до 2018 року: створюємо казку своїми руками http://art-room.od.ua/yak-stilno-prikrasiti-yalinku-do-2018-roku-stvoryuyemo-kazku-svoyimi-rukami/
Хтось щороку ставить штучну ялинку і однаково прикрашає з року в рік, але є ті, хто підходить до прикрашання новорічної ялинки дуже відповідально, підбирає іграшки в певному стилі, кольорі та тематикою. Новорічна ялинка в класичному стилі. Поєднання двох кольорів на ялинці є традиційним, що з року в рік змінюються лише основні кольори.
Новорічна ялинка в стилі “ретро”. У деяких родинах існує традиція прикрашати ялинку іграшками, які колекціонуються цілими поколіннями. Якщо у вас в коробці є іграшки, які купувала ще ваша бабуся або ті, які асоціюються з дитинством вашої мами – нарядите ялинку в стилі ретро, це не тільки дуже оригінально, але і неймовірно зворушливо і символічно. Таку прикрасити ялинку зовсім не складно, іграшки розвішуються в хаотичному порядку, на ваш смак. Прикрасьте її незвичайними ліхтариками і дрібним дощиком, але не переборщіть з прикрасою. Новорічна ялинка в “європейському” стилі. Розмір і форма іграшок можуть відрізнятися, головне, вгадати з кольором, вони повинні ідеально збігатися. Новорічна ялинка в стилі “веселка”. Якщо у вас в будинку є маленькі діти або ви не можете визначитися з одним кольором, прикрасьте ялинку в райдужному стилі. Для цього буде потрібно 7 комплектів кольорових іграшок в основних кольорах веселки, від червоного до фіолетового. А ось як саме розвісити прикраси, залежить від вашої фантазії і креативу, це можна зробити по спіралі, по колу чи вертикальними смугами. Новорічну красуню можна прикрасити не іграшками, а цукерками, печивом, фруктами, щоб під час свята не тільки милуватися, але поласувати чим – небудь смачненьким. Такий варіант новорічної ялинки також буде дуже актуальне в будинку з маленькими непосидами. Незвичайні ідеї для новорічної ялинки. Якщо у вас дуже маленька квартира або ви просто не хочете ставити громіздкий символ свята у своєму будинку, є маса альтернативних і вельми оригінальних рішень. Так, наприклад, можна підвісити кулі на тонкій волосіні у формі ялинки, це неймовірно стильно. Крім того, можна зробити ялинку на стіні з кольорових стрічок, зеленого дощику або новорічних вогників. Головне, включити фантазію і втілити свої ідеї в життя, тоді ваші гості будуть у захваті.