Зараз складна економічна обстановка і, звичайно, не кожен бажаючий може придбати собі окрему житлову площу. Більшості залишається один вибір – це оренда житла. Ось кілька простих порад для того, щоб успішно орендувати житло.

Варіантів є кілька. Більш простий і надійний – звернутися в агентство нерухомості. Фахівці запропонують вам перелік послуг, враховуючи ваші фінансові можливості. Ви зможете орендувати кімнату, квартиру, котедж в тому районі Санкт-Петербурга, який найбільше зручний для проживання. Тоді з агентством нерухомості укладаєте договір і безпосередньо з фахівцем вже переглядаєте варіанти житла. Коли Ви вибрали найзручніший варіант, оплачуєте послуги фірми. Їх вартість в середньому від 10 до 50 відсотком. Є агентства, які пропонують різні знижки.

Ще один варіант як орендувати життя в Пітері – це самому знайти потрібний варіант. Шукати можна через оголошення в Інтернеті, через приватні оголошення в газетах, а також поцікавитися у друзів, знайомих або хто не пропонує оренду житла. В даному випадку платити комісійні не доведеться, але пошук підходящого житла може зайняти більше часу. Вам залишилося лише вирішити, яким шляхом вирішення проблеми ви підете.