Як вибрати ріелтора

Как выбрать риэлтора
Ми особисто перевіримо стан вілли або квартири на момент бронювання.
Також хочемо порекомендувати почитати – Вибираємо ріелтора http://prt.zp.ua/vibirayemo-rieltora/
П’ятизіркове обслуговування і особистий консьєрж – менеджер на весь час перебування. Ваші бажання будуть негайно виконані.
Вступайте в клуб друзів і користуйтеся привілеями, отримуйте бонусні бали, оплачуйте ними наші послуги. Ми особисто перевіримо стан вілли або квартири на момент бронювання.
П’ятизіркове обслуговування і особистий консьєрж – менеджер на весь час перебування. Ваші бажання будуть негайно виконані.
Вступайте в клуб друзів і користуйтеся привілеями, отримуйте бонусні бали, оплачуйте ними наші послуги.
Популярність тайської нерухомості зростає, а разом з нею зростає і число компаній, готових запропонувати свою допомогу у пошуку житла. Але, на жаль, не всі агенції грають «за правилами», а ціна помилки у виборі посередника може бути дуже висока. Тому важливо розуміти, на що слід звертати увагу, вибираючи ріелтора в Таїланді. Спеціально для вас ми підготували декілька корисних порад. На ньому повинні бути зазначені місцеві телефонні номери та адресу офісу в Таїланді. Якщо на сайті представлені лише російські контакти, це може означати, що фірма є посередником тайського агентства. На сайті повинна бути представлена значна база нерухомості Таїланду (кілька сотень пропозицій). Інформація про кожному об’єкті повинна містити не тільки красиві фотографії з зазначенням ціни, але й докладні характеристики об’єкта: площа і планування, розташування і близькість до об’єктів інфраструктури. Інформація на сайті повинна регулярно оновлюватися. Це ознака того, що компанія дійсно працює. Фахівці агентства повинні грамотно відповідати на ваші питання про ринок нерухомості Таїланду, тенденції та перспективи його розвитку, добре знати забудовників та їх проекти. Швидкість і якість роботи агентства, бездоганне проходження юридичних процедур залежать, зокрема, від стажу його роботи. Чим більше укладених угод за плечима співробітників, тим міцніше напрацьовані ними ділові контакти і глибше розуміння можливих нюансів і підводних каменів. Агентство повинно бути ліцензовано для своєї діяльності і надати ліцензію за вашим запитом. Сподіваємося, що наші поради щодо вибору ріелтора в Таїланді будуть для вас корисними. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ми з задоволенням відповімо на них. Замовте зворотній дзвінок для отримання детальної безкоштовної консультації – будемо раді вам допомогти.
У чому полягають основні переваги придбання квартири на Пхукеті.
Як надійно і з швидким прибутком вкластися в нерухомість Пхукета.
Ми зв’яжемося з вами протягом 30 хвилин.