Все частіше росіянами набуваються у власність ділянки за кордоном. Найбільш популярним регіоном є наш найближчий сусід — Фінляндія. Величезний вибір вже готових котеджів, приватних будиночків, незабудованих ділянок чекають своїх щасливих власників. Фінляндія багата на ділянки поряд з великими і дрібними водоймами, а також на береговій лінії. Якщо жоден з пропонованих вже готових варіантів вам не сподобався, то варто задуматися про будівництво свого будинку. І все не так складно, як може здатися на перший погляд.

Продаж земельних ділянок у Фінляндії здійснюється багатьма фірмами, в тому числі і уповноваженими представництвами фінських компаній в Росії. Звернувшись в одну з таких фірм, ви обов’язково підберете підходящий варіант ділянки у Фінляндії. Якщо ж вам не сподобався жоден з вже готових будинків, і ви вирішили побудувати своє житло, то для початку треба з’ясувати в місцевому муніципалітеті існує там умова обов’язкового постійного проживання у майбутньому котеджі. Якщо ви збираєтеся перебиратися на постійне місце проживання в Фінляндію, то такий варіант вам підійде, якщо ж ні, то варто пошукати іншу ділянку. Це пов’язано з тим, що іноземець не платить податків в муніципалітет, а проводити комунікації їм досить накладно.

Перед початком будівництва потрібно обов’язково з’ясувати розмір дозволеної площі забудови житловим будинком на даній ділянці, дізнатися про дозволеної поверховості. Під загальною площею забудови слід розуміти сумарну площу всіх поверхів. Також варто звернути увагу на якість ґрунту і рельєф ділянки. Залежно від ступеня вологості, рельєфу можуть бути актуальні дренажні, вибухові роботи, вилучення і переміщення грунту. Все це буде впливати на остаточну вартість будівництва.

Якщо це міський чи муніципальний ділянку, то можуть бути поставлені обмеження в терміні будівництва. Заздалегідь дізнайтеся про вартість проведення комунікацій, наявність під’їзної дороги.