В СПб ДБУ «Центр підвищення ефективності використання державного майна» підбили підсумки першого в цьому році відкритого електронного аукціону серед будівельних організацій, залучених Установою для проведення демонтажних та інших робіт на об’єктах державної власності.

За результатами аукціону між Установою і петербурзької будівельної організацією «Балтік Груп» було укладено контракт, за умовами якого, в двотижневий строк даною компанією буде проведений демонтаж майна орендарів, які здійснюють господарську діяльність на об’єктах міської власності без правовстановлюючих документів на землекористування й відмовилися добровільно звільняти спірні земельні ділянки, повідомили в Комітеті з управління міським майном.

Так, сьогодні під керівництвом співробітників «Центру підвищення ефективності використання державного майна» відбулося остаточне звільнення від «незаконних орендарів» та їх майна земельної ділянки, розташованої за адресою: Санкт-Петербург, вул. Комсомолу, д. 35, літера А. Дану земельну ділянку підприємці використовували під розміщення торгового павільйону і витягували зі своєї незаконної підприємницької діяльності прибуток.

Комітет з управління міським майном звернувся в суд з позовом про звільнення об’єкта від знаходяться на ньому третіх осіб та їх майна і стягнення з підприємців необґрунтованого збагачення за незаконне користування земельною ділянкою. Суд претензії Комітету задовольнив у повному обсязі. Проте, так звані «сквотери» продовжили здійснювати свою господарську діяльність.

У відповідності зі ст. 12, 14 ГК РФ силами співробітників СПб ДБУ «Центр підвищення ефективності використання державного майна» земельну ділянку був звільнений від третіх осіб та їх майна і переданий власнику.

«Найближчим часом ми приступаємо до звільнення ще трьох земельні ділянки, розташовані на територіях, прилеглих до станцій метрополітену в Калінінському районі Санкт-Петербурга,- коментує директор СПб ДБУ «Центр підвищення ефективності використання державного майна» Олексій Дмитрієв. – Дані земельні ділянки також незаконно використовуються недобросовісними підприємцями для здійснення торговельної діяльності без правовстановлюючих документів.

Збитки, які місто понесе у зв’язку із звільненням даних об’єктів і здійсненням демонтажу знаходиться там майна третіх осіб, згодом будуть стягнуті з підприємців у добровільному або судовому порядку. У найближчій перспективі — проведення наступного аукціону на здійснення демонтажу вже більш великих об’єктів, розташованих в різних районах міста».

Джерело: allrealties.ru